CR 100-W25A20-111
ID: 70100-111
1-тонний вал-ротор з роз’ємами 1/4″
| Характеристики | |
| Кут повороту | необмежений ° |
| Максимальний тиск обертання (R) | 250 bar |
| Максимальний робочий тиск відкритого грейфера (GO) | 250 bar |
| Максимальний робочий тиск закритого грейфера (GC) | 300 bar |
| Ємність | 193 см3 |
| Крутний момент (250 бар) | 450 Нм |
| Максимальне осьове навантаження (статичне) | 10 кН |
| Максимальне осьове навантаження (динамічне) | 5 кН |
| Вага | 10 кг |
| З'єднання | G 1/4" |
| Роз'єми | BSP 1/4" |
| Шпильки | М8 |
| Момент затягування шпильок | 40 Нм |
| Максимальний потік масла | 10 л/хв |
| Документи для завантаження |
| pdf | 294.96 KB |
