CR 400-W25A30(D69)-222
ID: 70402-222
Ротатор з валом 5,5 тонни з двигуном CR 400. Вал 69 м та роз'єми BSP 3/8″.
| Характеристики | |
| Кут повороту | необмежений ° |
| Максимальний тиск обертання (R) | 250 bar |
| Максимальний робочий тиск відкритого грейфера (GO) | 200 bar |
| Максимальний робочий тиск закритого грейфера (GC) | 300 bar |
| Ємність | 420 см³ |
| Крутний момент (при 250 бар) | 1100 Нм |
| Максимальне осьове навантаження (статичне) | 55 кН |
| Максимальне осьове навантаження (динамічне) | 25 кН |
| Вага | 24 кг |
| З'єднання | G 3/8" |
| Конектори | BSP 3/8" |
| Шпильки | M10 |
| Момент затягування шпильок | 81 Нм |
| Максимальний потік масла | 20 л/хв |
| Документи для завантаження |
| pdf | 549.34 KB |
