CR 550BR-W30A30-222
ID: 70100-000
1 тонна вала ротатора без з'єднувачів.
| Характеристики | |
| Кут повороту | необмежений ° |
| Максимальний тиск обертання (R) | 250 bar |
| Максимальний робочий тиск відкритого грейфера (GO) | 200 bar |
| Максимальний робочий тиск закритого грейфера (GC) | 300 bar |
| Ємність | 465 см3 |
| Крутний момент (250 бар) | 1400 Нм |
| Максимальне осьове навантаження (статичне) | 55 кН |
| Максимальне осьове навантаження (динамічне) | 25 кН |
| Вага | 35 кг |
| З'єднання | G 3/8" |
| Роз'єми | BSP 3/8" |
| Шпильки | М10 |
| Момент затягування шпильок | 81 Нм |
| Максимальний потік масла | 20 л/хв |
| Документи для завантаження |
| pdf | 829.56 KB |
