CR 1100L-W35F173-333
ID: 71101L-333
Ротатор вагою 10 тонн з фланцем 6×173 з гуаровим покриттям з високою мотикою та з’єднувачами BSP 1/2″
| Характеристики | |
| Кут повороту | необмежений ° |
| Максимальний тиск обертання (R) | 250 bar |
| Максимальний робочий тиск відкритого грейфера (GO) | 300 bar |
| Максимальний робочий тиск закритого грейфера (GC) | 300 bar |
| Ємність | 810 см3 |
| Крутний момент (250 бар) | 2700 Нм |
| Максимальне осьове навантаження (статичне) | 100 кН |
| Максимальне осьове навантаження (динамічне) | 50 кН |
| Вага | 58 кг |
| З'єднання | G 1/2" |
| Роз'єми | G 1/2" |
| Конектори | BSP 1/2" |
| Шпильки | М12 |
| Момент затягування шпильок | 125 Нм |
| Фланцевий болт | M20 |
| Момент затягування фланцевого болта | 660 Нм |
| Максимальний потік масла | 25 л/хв |
| Документи для завантаження |
| pdf | 830.74 KB |
