CR 1700-W45F173-00S
ID: 71701-00S
16-тонний ротатор з фланцем 6×173, отвором у верхній кришці 45 мм і BSP без з’єднувачів
| Характеристики | |
| Кут повороту | необмежений ° |
| Максимальний тиск обертання (R) | 250 bar |
| Максимальний робочий тиск відкритого грейфера (GO) | 300 bar |
| Максимальний робочий тиск закритого грейфера (GC) | 300 bar |
| Ємність | 1000 см3 |
| Крутний момент (250 бар) | 3300 Нм |
| Максимальне осьове навантаження (статичне) | 160 кН |
| Максимальне осьове навантаження (динамічне) | 60 кН |
| Вага | 67 кг |
| З'єднання | G 1/2" |
| Роз'єми | G 1/2" |
| Шпильки | М12 |
| Момент затягування шпильок | 125 Нм |
| Фланцевий болт | M20 |
| Момент затягування фланцевого болта | 660 Нм |
| Максимальний потік масла | 25 л/хв |
| Документи для завантаження |
| pdf | 358.96 KB |
