CR 300-W25F140-222
ID: 70305-222
3-тонний ротатор з фланцем 140x140 мм та роз'ємами BSP 3/8″
| Характеристики | |
| Кут повороту | необмежений ° |
| Максимальний тиск обертання (R) | 250 bar |
| Максимальний робочий тиск відкритого грейфера (GO) | 200 bar |
| Максимальний робочий тиск закритого грейфера (GC) | 300 bar |
| Ємність | 330 см³ |
| Крутний момент (при 250 бар) | 900 Нм |
| Максимальне осьове навантаження (статичне) | 30 кН |
| Максимальне осьове навантаження (динамічне) | 15 кН |
| Вага | 22 кг |
| З'єднання | G 3/8" |
| Нижнє з'єднання | G 1/4" |
| Конектори | BSP 3/8" |
| Шпильки | M8 |
| Момент затягування шпильок | 40 Нм |
| Болт фланця | M20 |
| Момент затягування болта фланця | 660 Нм |
| Максимальний потік масла | 20 л/хв |
| Документи для завантаження |
| pdf | 273.64 KB |
