CRM 500-W30A30-SS2
ID: 70500M-SS2
5,5-тонний ротатор для використання в комбайні.
| Характеристики | |
| Кут повороту | необмежений ° |
| Максимальний тиск обертання (R) | 200 bar |
| Ємність | 465 см³ |
| Крутний момент (при 250 bar) | 1400 Нм |
| Максимальне осьове навантаження (статичне) | 55 кН |
| Максимальне осьове навантаження (динамічне) | 25 кН |
| Вага | 28 кг |
| З'єднання | G 3/8" |
| Шпильки | M10 |
| Момент затягування шпильок | 81 Нм |
| Максимальний потік масла | 20 л/хв |
| Документи для завантаження |
| pdf | 428.32 KB |
