CRV 608 EO ГІДРАВЛІЧНИЙ СЕРВОКЛАПАН КЕРУВАННЯ
ID: 100965N
8-золотниковий гідравлічний клапан EO з сервоприводом.
| Характеристики | |
| Максимальний потік | 60 lpm |
| Максимальний робочий тиск | 250 bar |
| Максимальний тиск у лінії бака | 10 bar |
| Максимальна робоча температура | 60 C |
| Мінімальна робоча температура | -20 C |
| Шланги пілотного управління | 1/4" |
| Напруга (VDC) | 12 V |
| Струм (утримання) | 2.5 A |
| Вага | 24 |
| Документи для завантаження |
| pdf | 703.08 KB |
